Pamiętne wesele w Kosakowie – tylko w Restauracji Kaszubskiej

Miłość to piękne uczucie. Inspiruje, łączy, czasem nawet rani. W życiu każdego człowiek nadchodzi czas na podjęcie tej ważnej decyzji – chcemy być razem. Zaczyna się od pierścionka zaręczynowego a na obrączce się kończy. Jednak czas pomiędzy zaręczynami a ślubem jest czasem pełnym nerwów, kłótni, podejmowania trudnych decyzji.

No bo jak zaplanować weselę? Narzeczona wyobraża sobie tysiące gości, wielką imprezę, a narzeczony liczy pieniądze i jeśli nie weźmie kredytu to nie spełni marzeń swojej Pani. Jeżeli jednak wymagania Pani ni są tak wielkie i zadowoli ją liczba od 100 do 200 osób to już jest duży sukces. Czas zabrać się za szukanie lokalu.

Z pomocą przychodzi nam mnóstwo wyszukiwarek, na naszej liście znajduje się mnóstwo restauracji i lokali, które oferują wesela. Ale po co szukać gdzieś daleko jak piękny lokal mamy prawie pod nosem?

Zapraszamy do przejrzenia oferty Restauracji Kaszubskiej. Znajdziecie tam nie tylko organizację wesel dla gości z Trójmiasta i okolic. Lokal jest w stanie zorganizować także poczęstunek z okazji komunii, chrzcin. Stypy też wchodzą w ofertę, ale nie mówmy o tym, bo to jeszcze daleko przed nami.

Gdy mamy już lokal to droga nam się już prostuje, wszystko już z górki. Bo orkiestra czy Dj to łatwizna, za suknią trzeba trochę pojeździć, za garniturem też, ale to wszystko da się szybko załatwić. A lokal już mamy, a oni się już tam zajmą przystrojeniem sali weselnej, a my nie musimy się martwić.