Najlepszy nocleg w Rewie?

Sezon tuż tuż i fajnie by było pojechać gdzieś na wakacje. Ale gdzie by się wybrać? Nad polskie morze, a może w góry? Jeżeli nad morze to gdzie? Kołobrzeg, Rewal, Krynica Morska, Ustka, Łeba? Nie! Rewa!

Rewa to piękna nadmorska miejscowość w powiecie puckim w gminie Kosakowo. Mała miejscowość od krótkiego czasu pełniąca rolę kurortu nadmorskiego to idealny pomysł na spędzenie wakacji z gronem rodzinnym czy ze znajomymi. Bogata oferta noclegów w Rewie sprawi, że to wcale nie będzie łatwy wybór. Każdy pensjonat oferuje wysoki poziom usług noclegowych. Można wybierać – droższe, ale bliżej plaży lub tańsze, ale od plaży trochę bardziej oddalone.

W Rewie znajduje się oddana niedawno do użytku, przepiękna promenada. Przy Szperku postawiono wielki krzyż upamiętniający ludzi, którzy zginęli na morzu. Do krzyża prowadzi aleja zasłużonych ludzi morza, w której wmurowano tablice pamiątkowe osób, które zasłużył się w jakiś sposób morzu. Ponad to w Rewie znajduje się szkoła windsurfingu, kitesurfingu, wypożyczalnia jachtów, piękny i skromny kościół i wiele innych ciekawych miejsc.

Jeżeli jednak znudzi się wam wypoczynek na plaży można zawsze pojechać komunikacją miejską do oddalonej o ok. 15 km Gdyni. Z Rewy do Gdyni kursują autobusy linii 146, 165 i w okresie letnim w weekendy w dni plażowe autobusy linii 365. Stamtąd można udać się pociągiem SKM do Gdańska lub Sopotu

Jeżeli nie możesz się jednak zdecydować na miejsce noclegu to zajrzyj do oferty pensjonatu Amber Villa. Do dyspozycji są pokoje 2, 3 i 4 – osobowe. Oprócz standardowych pokoi znajduje się też tam dwupoziomowy apartament dla 4-5 osób o powierzchni około 60m2. Na pewno jest to wybór bardzo dobry jeżeli chcecie spędzić wakacje w przytulnym miejscu.

Pensjonat Amber Villa – http://amber-villa.pl/