Najlepsza restauracja? Gdzie dobrze zjeść?

Rewa – piękna miejscowość nadmorska, położona w gminie Kosakowo nieopodal Mostów i Mechelinek. Sporo osób jak słyszy Rewa myśli Rewal, ale ten drugi kurort powinien się już bać, bo powoli Rewa staje się poważną konkurencją na Pomorzu. Z ciekawości pytałem się kilku osób ze studiów czy wiedzą gdzie jest Rewa. Ku mojemu zdziwieniu więcej osób wiedziało gdzie leży Rewa niż Rewal, a pytałem się ludzi z całej Polski.

Tak więc, gdy jesteśmy już w Rewie, udało nam się znaleźć przyzwoity nocleg np. u p. Żyndy, lub w pensjonacie Amber Villa można zabrać się za plażowanie i odpoczynek. W końcu po całym roku pracy się nam należy. Chociażby te 14 dni wypoczynku na najpiękniejszej plaży w Polsce.

Ale gdzie by tu zjeść? Gdzie znajdzie się jakieś dobre miejsce do spożycia obiadu? Oczywiście – można raczyć się gofrem za 5 złotych, lub zestawem frytki + kotlet za 10. Jednak gdzie można zjeść porządnie, choć za trochę większą cenę?

W Rewie funkcjonuje pensjonat Rewa, w którym możemy dobrze zjeść w restauracji. Ponad to lokal ten w swojej ofercie ma organizację wesel, komunii i innych imprez okolicznościowych. Zapraszamy do skorzystania z oferty tej restauracji.