Gdzie spędzić wakacje nad polskim morzem?

Z pewnością wiele osób mając świadomość, że wiosna już za pasem zaczyna się zastanawiać gdzie w tym roku spędzić wakacje. Dla większości jest to problem bo wybór miejsca do wypoczynku determinuje wiele czynników. Zaczynając od kosztów pobytu kończąc na walorach turystycznych, które oferuje dany region.

Co roku nad polskie morze zjeżdżają się turyści nie tylko z różnego zakątka Polski, ale także z całej Europy. Polska turystyka z roku na roku staje się coraz bardziej konkurencyjna do innych europejskich kurortów. Od kilku lat można zauważyć wzrastający trend pojawiających się turystów nad polskim morzem. Co takiego wyjątkowego jest w tym miejscu, że przykuwa uwagę nawet najbardziej wymagających turystów? Na pewno jedną z tych rzeczy jest klimat. Z każdym kolejnym upływającym rokiem lato w Polsce jest coraz cieplejsze. Temperatura powyżej 25 stopni Celsjusza, nie występuje już wyłącznie w krajach półwyspu Iberyjskiego. Nie trzeba zatem podróżować na skrajny zachód Europy żeby poczuć klimat jak z tropików.

Dodatkową atrakcją jest morze. Dla niektórych źródło relaksu – szum fal, odgłosy fauny a dla innych źródło zabawy – windsurfing, gry wodne. To wszystko, w połączeniu z niewielkim kosztem sprawia, że wakacje nad polskim morzem stają się bardzo atrakcyjne. Jakie jednak miejsce wybrać? Półwysep Helski, źródło historycznych wartości i zabytków, imprezowe Władysławowo, kojąca Jastrzębia Góra czy może któreś z miejscowości zatoki Gdańskiej lub zatoki Puckiej? Każde z tych miejsc ma swój jedyny, wyjątkowy klimat. W trójmieście, które gwarantuje dostęp do morza można i odpocząć i się zabawić. Nie jest to jednak miejsce dla osób które szukają ciszy.

Połączenie ciszy, relaksu jak i możliwość szybkiej podróży do trójmiasta gwarantuje Rewa. Mała miejscowość leżąca w Gminie Kosakowo. Kolebka polskich sportów wodnych takich jak windsurfing czy kitesurfing. Piękna plaża, liczne atrakcje turystyczne sprawiają, że sezonem Rewa jest jednym z najczęściej odwiedzanych miejsc w wakacje. W dzień można opalać się na plaży, odwiedzić rezerwat przyrody, skorzystać z atrakcji oferowanych przez pobliskie lokale a wieczorem udać się do Gdyni, która jest oddalona raptem o 10 km.

Dla osób, chcących spędzić wakacje w Rewie został stworzony portal turystyczny, w którym znajdują się opisy miejsc które warto zwiedzić. Można także zarezerwować sobie nocleg w jednym z wielu pensjonatów. Istnieje możliwość porównania ofert a potem wybranie pensjonatu z najlepszą ofertą. Wszystko odbywa się za pośrednictwem Internetu. Zachęcamy już teraz do zapoznania się z serwisem turystycznym i do rezerwacji miejsc na wakacje.

Portal turystyczny – http://noclegrewa.pl/